Преподавателям
  • Полезная информация

  • Школа молодого преподавателя

  • Методическое сокровище
  • Кравчук Оксана Вікторівна

    Клас: викладач по класу фортепіано

    Освіта: повна вища

    Досвід роботи: 31 р

     

    Нагороди, участь у конкурсах, проектах, групах: переможець районного конкурсу «Молода людина року» (2001р.), переможець міського і лауреат обласного конкурсу «Молода людина року» (2004р.), подяка Харківського міського голови (2002р.), ректора Харківського регіонального інституту Української Академії державного управління при Президенті України (2001р.), заступника голови Харківської обласної державної адміністрації (2004р.), голови Комінтернівської районної ради у м. Харкові (2006р., 2007р., 2009г.), голови адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради (2012р.), Міністерство культури України (2017р.), Харківський міський голова (2018р.), Державний науково-методичний центр змісту культурно-мистецької освіти (2019р.), Харківська міська рада (2020р.), Верховна Рада України (2021р.), Сарненьський міський голова (2023 р.), Вижницький міський голова (2023 р.), Тернопільський міський голова (2023 р.), Виконком Харківської міської ради (2023 р.).

    Особливості викладання: Звук повинен бути оповитий тише. Виконання твори має йти від серця. Свобода у всьому. У виборі творів, у виборів методів, у виборі концертних виступів. Свою роботу з учнями по класу спеціального фортепіано  я вибудовую, як дім: спочатку будуємо фундамент, потім виводимо стіни, додаємо вікна, завершуємо дахом, додаємо індивідуальність, характер, і в цій тиші народжуються звуки, які передають зміст  твору  та задум композитора. Прагнути до досконалості шляхом рівномірного планування! З 2019 року працюю над собою, як викладачем. Розвиваю в собі вміння вчити дітей з особливими освітніми потребами. Навчаю. Спостерігаю. Мотивую. Вчуся.  Мрію та досягаю поставлених цілей. Складно, але вартує того, щоб приносити дітям радість та задоволення від занять фортепіано у мене в класі. 

    Про себе:

    Маю такі риси характеру: акуратність, активність, вірність, вразливість, гостинність, далекоглядність, делікатність, доброзичливість, дружелюбність, дбайливість, винахідливість, старанність, комунікабельність, креативність, спостережливість, надійність, чарівність,  прагматичність, пунктуальність, спокійність, працьовитість, хазяйсновитість, цілеспрямованість.

    Вважаю, що викладач повинен знати та вміти: грати кожного дня, виступати на концертах, грати спільно в дуетах та ансамблях, навчати прикладом і показувати свій характер під час виступу; основи психології особистості і соціальної психології, сутність і проблеми навчання і виховання в школі, біологічні та психологічні межі людського сприйняття і засвоєння, психологічні особливості юнацького віку, вплив на результати педагогічної діяльності індивідуальних здібностей учнів; основні досягнення, проблеми й тенденції розвитку педагогіки в Україні та за кордоном, сучасні підходи до моделювання педагогічної діяльності; правові та нормативні основи функціонування системи мистецької освіти; вміти грамотно висловлювати свій наочний матеріал у взаємозв'язку з дисциплінами, представленими в освітній програмі; використовувати знання культури і мистецтва в якості засобів виховання; володіти основами науково - методичної та навчально-методичної роботи в школі; володіти основами застосування комп'ютерної техніки та інформаційних технологій у навчальному процесі; володіти методами формування в учнів навичок самостійної роботи, професійного мислення і розвитку їх творчих здібностей; володіти методами емоційної саморегуляції; володіти діловою професійно - орієнтованою промовою.

    Ким би став, якби не обрана спеціальність: У дитинстві я саджала м'яких іграшок на диван і грала на дитячому піаніно. Це були уроки для самих маленьких, концерти, конкурси, театралізовані вистави з прожектором від діапроектору. У віці 8 років до цих уявлень дружно залучала однокласників, тому іншої спеціальності для себе я не шукала, це точно було вирішено, ще у  4-5 років. Але! Можливо, я стала б лікарем і працювала в лікарні, як мама.

    Інтереси/хоббі: в'язання, випікання смачних страв, бджолярство

    Улюблений композитор : Микола Леонтович, Фрідерік Шопен

    Улюблений художній твір: Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром»

    Мій девіз: Щоб оцінити шлях, треба його пройти! Якщо мати, то мати краще, якщо бути, то бути першою! Ніколи не здаватися! Вірю ЗСУ! Вірю в Україну!

    Позашкільна діяльність: участь у районних, міських, обласних заходах, концертна діяльність учнів.

    Найцікавіша подія у творчому житті: відкриття Дитячої школи мистецтв № 5 у Комінтернівському районі в 2003 році, присвоєння школі імені І.О.Дунаєвського у 2009 році, відкриття та проведення інноваційного спільного проекту з ОНМЦ на базі ДШМ № 5 ім. И.О.Дунаєвського «Школа педагогічної майстерності молодого викладача»,  «Школа молодого керівника», перемога учнів на конкурсах і фестивалях, як у Харкові, так і за межами міста, проведення Міжнародного Педагогічного Марафону по розвитку інклюзивної мистецької освіти «ARTS FOR HEARTS Одеса, Львів, Харків, Дніпро 2019-2020» в Україніпоїздка членів колективу школи по обміну досвідом з інклюзивного навчання до м. Кракова, до музичної школи для дітей з особливими освітніми потребами, проект «Мистецька школа в смартфоні», Всеукраїнський проект “Camp-резиденція Arts for hearts Вижниця-2023” , ІІ частина Всеукраїнського проекту “Camp-резиденція Arts for hearts Тернопіль-2023” на базі Тернопільського ліцею №21 ім. І.Герети 

     

     


  • Наши выпускники

  • Профком


    • План работы школы