Методичні дні - творча майстерня
  • Полезная информация

  • Школа молодого преподавателя

  • Методическое сокровище
  • Що можна встигнути за 3 дні, або охопити все і навіть більше... 
    16-18 травня на базі Мистецької школи м. Вижниці проходив міжрегіональний семінар "Методичні дні - творча майстерня" за участю викладачів Мистецької школи Вижницької міської ради, Берегометської школи мистецтв ім. Одарки Киселиці, Усть-Путильської школи мистецтв, Вашківської школи мистецтв та Дитячої школи мистецтв №5 ім. І.О. Дунаєвського. 

    Висловлюємо щиру подяку Наталії Додяк, директорці Мистецької школи Вижницької міської ради, яка запросила у м. Вижницю та сприяла організації цього неймовірно продуктивного заходу! Ватаманюк Ганні та Горюк Вікторії за координацію семінару, організаційну допомогу!

    У перший день семінару Оксана Кравчук та Марина Вініченко поділилися напрацюваннями й досвідом робочої проєктної команди Харківської школи мистецтв у сфері грантових програм та виступили з лекцією "Грантовий проєкт. Від ідеї до втілення". На цьому заході були присутні представники територіальних громад:  директори мистецьких шкіл та їх заступники, представники бібліотек та відділів культури, була присутньою заступниця начальника районної військової адміністрації Анна Гринчук. Основний меседж полягав у тому, що необхідно власними силами (грантовими проєктами) залучати додаткове фінансування для розвитку мистецьких закладів. 
    Також Оксана Кравчук та Марина Вініченко презентували проєкт Camp-резиденція "Arts for hearts 2022", що пройшов  експертний відбір в Українському культурному фонді, Лот: Безбар’єрне суспільство. Проєкт передбачає втілення дитячого мистецького табору для дітей з особливими освітніми потребами та дітей ВПО (арт-терапія). Через скорочення фінансування УКФ у 2023 році, проєкт не був втілений. Зараз відбувається пошук партнерів та локації для проведення Camp-резиденції у 2023 році.
    Також Оксана Кравчук презентувала свої методичні напрацювання з фаху (фортепіано) та провела семінар для викладачів з класу фортепіано Черемошського ТМО: "Авторський підхід до організації навчального процесу в класі фортепіано на основі роботи над збіркою ансамблів для фортепіано для учнів мистецької школи Ярослава Барнича".  Показала й відеоконцерт учнів свого класу.
     
    Провела творчі лабораторії з Анастасією Білак, ученицею класу фортепіано Наталії Додяк та Омелією Попович, ученицею класу фортепіано Ірини Гулей, Анною Кучерявою, ученицею класу Світлани Цикаляк.

    Марина Вініченко, презентувала викладачам сольного співу та фортепіано (концертмейстери) свої методичні надбання "Репертуар учнів класу сольного співу (академічний вокал) як індивідуальна траєкторія розвитку". Провела творчі лабораторії з Христиною Гайдук, Омеліяною Попович, Таїсією Чорней, ученицями класу сольного співу Фрозіни Шпак.

    Юрій Цовма, презентував учням, викладачам та батькам свою авторську збірку творів для гітари "Медова акварель". У його виконанні прозвучали твори різного характеру і технічної складності. Він також провів творчі лабораторії з учнями класу гітари Володимира Бойчука Олександром Никифораком, Христиною Пилипко та Софією Варварюк, ученицею класу гітари Ганни Ватаманюк.

    Марія Стаднік, провела практичне заняття із засвоєння комп'ютерної програми музичного редактора "Sibelius - це легко".

    Впродовж трьох днів харків'яни зустрічалися з представниками районної та міської влади. Брали участь в шкільному флешмобі до Всесвітнього дня вишиванки, ознайомилися з експозицією Музею старожитностей та етнографії Вижницького фахового коледжу мистецтв та дизайну ім. В. Шкрібляка, яку представив ініціатор створення музею, колишній директор, а зараз викладач коледжу Дмитро Козубовський. 

    Команда харківської школи із великим задоволенням долучилася до благодійного фотопроєкту "Одягнімо вишиванки, друже, хай побачить українців світ - молодих, відважних, дужих, у єднанні на сто тисяч літ", яким опікується викладачка коледжу, берегиня скарбів музею Марія Козубовська.

    Завершилася зустріч підписанням Угоди про співпрацю. Її урочисто підписали Наталія Додяк, директорка Вижницької мистецької школи та Оксана Кравчук, директорка нашої школи мистецтв.
    "Дуже важливо в такий нелегкий час бути згуртованими. Хай наша співпраця міцніє та розвивається заради дитячої творчості та на славу України", - зазначили директорки. 

    Наприкінці творчої зустрічі відбувся благодійний концерт харківських викладачів для учнів та батьків Вижницької мистецької школи. Вдячна публіка підтримувала оплесками та щирими посмішками!

    Проведення міжрегіонального семінару підтримали меценати: ПП В. Ясинський, ТОВ "Плиточка", ПП О. Том'юк, В. Журавець, депутат Вижницької районної ради, М. Дутчак, депутат Вижницької міської ради, М. Додяк, депутат Вижницької міської ради. Щиро дякуємо за підтримку Сергію Чеботарю, голові Вижницької районної державної військової адміністрації, Михайлу Андрюку, голові Вижницької районної ради, Олексію Чепілю, голові Вижницької міської ради.

    Очний формат проведення семінару об'єднав представників викладацької спільноти з різних регіонів України та створив творчий місток між крайніми точками нашої країни. Учасники не лише збагатилися новими знаннями, а й отримали чимало позитивних емоцій та вражень.

    Неможливо не відзначити й недоторкану красу природи, яка зустріла харків'ян на Буковині. Це місце сили, яке надихає та надає ресурсу для життя й творчості. Сюди хочеться повертатися знову і знову та за різної пори року, яка відкриває нові мальовничі краєвиди.

    Та і це ще не все! Оксана Вікторівна увійшла у команду журі відкритого фестивалю рідної пісні "Квітне черемшина" ім. Василя Михайлюка, який був організований Вашківецькою міською радою, Відділом освіти, культури, молоді та спорту Вашківецької міської ради, КЗ "Центр традиційної культури" Вашківецької міської ради".

    Також завітали до Вашківецької мистецької школи, яка радо нас приймала під час Маланки, познайомилися з талановитими викладачами та учнями. Дякуємо за активну позицію та підтримку директорці Вашківецької школи - Євгенії Фрунза.


  • Наши выпускники

  • Профком


    • План работы школы